"Wisła - nasze wspólne dobro"

2017-09-08 07:48 | Wiadomości

"Wisła - nasze wspólne dobro" to tytuł konferencji, która odbyła się 7 września podczas rejsu statkiem Żeglugi Płockiej „Marianna” z Płocka do Włocławka. Do udziału w konferencji samorządowców z Płocka i powiatu płockiego, wśród których znalazła się Wicestarosta Iwona Sierocka zaprosił PKN ORLEN S.A. i ANWIL S.A.

Podczas rejsu zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z wystąpieniami: Wioletty Kulpy, Delegata Prezesa Zarządu PKN ORLEN S.A. ds. Społeczności Lokalnej na temat projektów sponsorowanych adresowanych do mieszkańców Płocka i powiatu płockiego, współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz programu ORLEN dla Płocka, Arkadiusza Kamińskiego, Dyrektora Biura Ochrony Środowiska dotyczący dbałości o czystość Wisły, innowacyjnych projektów ekologicznych i akcji ekologicznych w PKN ORLEN i ANWIL, Iwony Tandeckiej, Prezesa Zarządu Fundacji ORLEN – Dar Serca na temat możliwości ubiegania się o darowiznę Fundacji i zaangażowaniu fundacji w działania na rzecz Płocka i okolic oraz Piotra Sieradzkiego, Komendanta Zakładowej Straży Pożarnej  dotyczącego zaangażowania PKN ORLEN i ANWILU w bezpieczeństwo przeciwpowodziowe rejonów nadwiślańskich.

We Włocławku zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzenia głównej sterowni i oczyszczalni ścieków zakładu produkcyjnego ANWIL S.A.

Zdjęcia

Polecamy

 • PUP Płock
  BIP
  mazovia
  zwiazek-powiatow-polskich
  Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • you_tube
  Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  krus
  SUTW
  Gaz_System
 • ERORENOMA
  PKN Orlen
  Energa
  Bank Zachodni WBK
Stop