Zmiany w Parafii p.w. Św. Benedykta w Płocku-Radziwiu

2017-07-17 10:12 | Wiadomości

W czerwcu Płocka Kuria Diecezjalna informowała o zmianach proboszczowskich, oraz o zmianach na stanowiskach kurialnych i w instytucjach kościelnych na terenie diecezji. W związku z tym biskup płocki dokonał następujących zmian proboszczowskich, które weszły w życie od 1 lipca.

Z parafią w Radziwiu pożegnał się jej dotychczasowy proboszcz ks. Krzysztof Jaroszewski, który był proboszczem tej parafii od 17 lat. Teraz będzie zarządzał parafią św. Wita, Modesta i Krescencji w Sońsku. Na Radziwiu od lipca zastąpił go Ks. kan. Mariusz Oryl, dyrektor Szkół Katolickich w Sikorzu, mianowany proboszczem parafii pw. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu.

W uroczystej Mszy Świętej uczestniczył Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

• PUP Płock
    mazovia