Trwa głosowanie na najpiękniejszy ogród w Powiecie Płockim

2017-07-14 12:24 | Wiadomości

Przypominamy, że już od tygodnia mogą Państwo głosować na swojego faworyta za pośrednictwem Facebooka. Zapraszamy!

Do 6 lipca czekaliśmy na zgłoszenia tych z Państwa, którzy chcieli się pochwalić swoimi wspaniałymi ogrodami w ramach II edycji konkursu na „Najpiękniejszy ogród w Powiecie Płockim”.

Fotografie można było nadsyłać w dwóch kategoriach:

1. ogrody kwiatowe (ogrody kolorowe, dominującą częścią tych ogrodów stanowią rabaty kwiatowe),

2. ogrody zielone (dominującą część ogrodów stanowią drzewa, krzewy, trawy).

W każdej kategorii mieliśmy po 3 zgłoszenia (czyli w sumie 6 mieszkańców postanowiło pokazać wszystkim swoje bajeczne ogrody). Każdy uczestnik konkursu przysłał nam po 3 zdjęcia.

Zgodnie z regulaminem, opublikowaliśmy wszystkie zdjęcia na profilu Starostwa Powiatowego w Płocku na Facebooku, rozpoczynając tym samym głosowanie.

Na swojego faworyta mogą Państwo głosować do 23 lipca 2017 r. do godz. 23.59, poprzez „polubienie” wybranych zdjęć.

Zachęcamy do głosowania!

Link do informacji i zdjęć na FB:

• PUP Płock
    mazovia