Regaty o trzy puchary: Marszałka, Starosty i Wójta. Zapraszamy!

2017-07-07 13:56 | Wiadomości

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Płocki Mariusz Bieniek i Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak – organizatorzy Regat Żeglarskich - serdecznie zapraszają w sobotę 15 lipca do Nowego Duninowa. Szykuje się wspaniała, niezapomniana impreza!

Regaty zostaną rozegrane na Wiśle pomiędzy648. a653. kilometrem. Ich uroczyste otwarcie zaplanowane zostało na godz. 10, jednak już od godz. 8 będą przyjmowane zgłoszenia od uczestników. O 11.15 przewidywany jest start do pierwszego wyścigu.

Siedzibą Komitetu Organizacyjnego i Komisji Regatowej będzie Ośrodek Wypoczynkowy Art–Dom w Nowym Duninowie. To właśnie tam będą też przyjmowane zgłoszenia do Regat.; wpisowe – 30 zł od jachtu.

Będą to już XV Regaty o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, XVII Regaty o Puchar Starosty Płockiego i XXII Regaty o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów. Zakończenie Regat planuje się około godz. 15, wręczenie nagród - od godz. 16.

Oczywiście w trakcie trwania imprezy nie zabraknie występów artystycznych, konkursów i różnych atrakcji przygotowanych dla dzieci i dorosłych. Chętni będą mogli skorzystać z rejsu (odpłatnego) po Zalewie Włocławskim, będzie parada motocykli, WOPR pokaże, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, zagrają zespoły Riviera i Skalar’s, a gwiazdą wieczoru będzie Bayer Full.

Współorganizatorami Regat są:

- Oddział Żeglarsko-Motorowodny PTTK „MORKA”

- Jacht Klub „Boruta”

- Zgierski Klub Sportów Wodnych

- Pabianicki Klub Sportów Wodnych.

Serdecznie zapraszamy!

• PUP Płock