Zasłużeni dla Powiatu Płockiego odznaczeni w Gąbinie

2017-05-18 07:42 | Wiadomości

Medale ,,Zasłużony dla Powiatu Płockiego” wręczyli w środę 17 maja, podczas Sesji Rady Miasta i Gminy Gąbin  Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin Krzysztof Jadczak.

Odznaczenia nadane zostały Uchwałą Kapituły Medalu za wybitne zasługi w obszarze działalności samorządowej dla: Izabeli Wojtalewicz, Leszka Fortuńskiego, Zbigniewa Jakubowskiego, Leszka Kędzia, Czesława Sobieckiego, Jana Marka Wierzbickiego, Edwarda Wilgockiego, oraz za wybitne zasługi w obszarze w obszarze działalności społecznej dla Tadeusza Żerowskiego.

Medal „Zasłużony dla Powiatu Płockiego” ustanowiony został Uchwałą Nr 262/XXX/2006 z dnia 25 stycznia 2006 r. jako wyraz szczególnego wyróżnienia i uznania za wybitne zasługi dla rozwoju naszego regionu. Medal przyznaje się osobom i podmiotom w obszarze działalności: samorządowej, gospodarczej, społecznej oraz kulturalno – oświatowej i sportowej. W skład Kapituły przyznającej wyróżnienie wchodzi: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku, Starosta Płocki, Wicestarosta, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Przewodniczący Klubu Radnych oraz Sekretarz Powiatu.

• PUP Płock
    mazovia