Wielkanocne spotkanie płockich funkcjonariuszy i pracowników policji

2017-04-12 07:38 | Wiadomości

Za kilka dni będziemy obchodzić Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Zasiądziemy do świątecznego stołu wspólnie z naszymi najbliższymi. Będzie to dla większości rodzin okazja do zatrzymania się –  chociażby na chwilę w codziennym, życiowym pędzie.

Okazją do takiej chwili spowolnienia było wczorajsze świąteczne spotkanie p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Płocku nadkom. Sławomira Żelechowskiego z płockimi policjantami w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.  W spotkaniu brali również udział zaproszeni goście, wśród których byli: Biskup Pomocniczy Diecezji Płockiej Roman Marcinkowski, przedstawiciele władz samorządowych Płocka i powiatu płockiego w osobie Wicestarosty Iwony Sierockiej, przedstawiciele komórek zamiejscowych Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, oraz Kapelan Policji Ks. Kanonik Jerzy Ławicki.

p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Płocku Sławomir Żelechowski złożył płockim policjantom życzenia spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Podziękował także policjantom i pracownikom policji za owocną współpracę w mijającym pierwszym kwartale 2017 roku. Wielkanocne życzenia złożyli również policjantom i pracownikom policji zaproszeni goście. W imieniu władz Samorządu Powiatu Płockiego do świątecznych życzeń dołączyła się Wicestarosta Iwona Sierocka, która w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka, dziękując za dobrą, dotychczasową współpracę z samorządem powiatu płockiego, złożyła  wielkanocne życzenia skierowane do policjantów i pracowników policji.

• PUP Płock
    mazovia