II Targi Edukacyjno – Zawodowe ,,Bieg do przyszłości”

2017-04-11 11:52 | Wiadomości

Tegoroczni maturzyści stoją przed ważnym wyborem dotyczącym swojej przyszłości. Aby ułatwić im podjęcie tej, czasem trudnej decyzji 11 kwietnia w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku, odbyły się po raz drugi Targi Edukacyjno – Zawodowe ,,Bieg do przyszłości” pod honorowym patronatem Starosty Płockiego Mariusza Bieńka.

Oficjalnego otwarcia Targów zaś dokonała Wicestarosta Iwona Sierocka, kierując do młodzieży życzenia sukcesów podczas egzaminów maturalnych oraz podjęcia właściwej decyzji, dotyczącej ich przyszłości zawodowej. Goście i młodzież uczestnicząca w Targach miała okazję wysłuchać wykładu doradcy zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, fila w Płocku. Podczas targów uczniowie klas trzecich  i czwartych technikum mogli zapoznać się  z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych i policealnych oraz instytucjami pośredniczącymi oferty pracy, w tym z ofertą Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku.

W spotkaniu uczestniczyli również: Dyrektor płockiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie Krzysztof Wiśniewski, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek, Dyrektor Powiatowej Poradni  Psychologiczno - Pedagogicznej  w Płocku Mariola Jolanta Duda oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku Dariusz Boszko.

• PUP Płock
    mazovia