XI Targi Edukacji i Pracy w Małej Wsi

2017-03-20 09:55 | Wiadomości

Zaprezentowanie różnego rodzaju wsparcia związanego z budową własnej ścieżki zawodowej było głównym celem jedenastej edycji Targów Edukacji i Pracy w Małej Wsi, które odbyły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. W.H Gawareckiego w Małej Wsi.

Impreza była skierowana w szczególności do młodzieży, która staje przed trudnym wyborem szkoły średniej. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość zapoznania się z ofertami szkół średnich publicznych i niepublicznych, a także z ofertami instytucji rynku pracy. W trakcie targów pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku świadczyli usługi doradcze, informowali o formach wsparcia, a także o tym jak poruszać się po rynku pracy.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Apolinary Gruszczyński, Radna Powiatu Płockiego Jadwiga Milewska, Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Jan Boszko,  Wójt Gminy Mała Wieś Zygmunt Wojnarowski oraz Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk.

• PUP Płock
    mazovia