Nasza inwestycja nominowana w plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza”!

2017-02-11 12:05 | Wiadomości

Chodzi o ponad sześciokilometrowy odcinek drogi powiatowej nr 2956W Bodzanów – Kępa Polska między Bodzanowem a Cieślami. Za zrealizowanie tej ważnej inwestycji Kapituła plebiscytu doceniła Starostę Płockiego Mariusza Bieńka i Wójta Gminy Bodzanów Jerzego Staniszewskiego.

Plebiscyt, którego pomysłodawcą i organizatorem jest „Tygodnik Płocki”, od lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Płocka i Powiatu Płockiego.

W tym roku kilkuosobowa Kapituła, w skład której weszła m.in. Wicestarosta Iwona Sierocka, musiała wybierać spośród aż 102 propozycji. Ostatecznie zdecydowała się na 40, które biorą udział w plebiscycie.

Kategorie są cztery:

-- „Inicjatywy gospodarcze i społeczne”,

-- „Kultura”,

-- „Sport i turystyka”,

-- „W regionie”.

W każdej z tych kategorii jest po 10 nominacji. Dla Powiatu Płockiego najważniejsza jest oczywiście ta ostatnia. Wśród docenionych w niej wydarzeń znalazła się także budowa ponad sześciokilometrowego odcinka drogi powiatowej relacji Bodzanów – Kępa Polska. Inwestycja finansowana była w partnerstwie Powiatu Płockiego i gminy Bodzanów. Koszt budowy to ponad 3,8 mln zł. Za zrealizowanie tego niezwykle ważnego dla mieszkańców zadania Kapituła nominowała Starostę Płockiego Mariusza Bieńka oraz Wójta Gminy Bodzanów Jerzego Staniszewskiego.

Uroczysta Gala „Tygodnika Płockiego” odbędzie się 7 kwietnia w Domu Technika w Płocku, ale już można, a nawet trzeba, głosować! Kupony będą zamieszczane w „Tygodniku Płockim” aż 8 razy (pierwszy ukazał się już 7 lutego), ale można też głosować, wysyłając SMS-y.

Uwaga! Żeby oddać głos na naszą inwestycję, czyli budowę odcinka drogi między Bodzanowem a Kępą Polską, trzeba wysłać SMS o treści WRG.5 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto). Można też wysyłać wspomniane kupony - listownie bądź używać w tym celu kart pocztowych (kupon można nakleić na kartę). Na kopercie bądź karcie należy umieścić dopisek: „Z Tumskiego Wzgórza” i wysłać pocztą na adres „Tygodnika Płockiego”: Stary Rynek 27, 09-400 Płock. Oczywiście kupony można też przynosić osobiście do redakcji „Tygodnika”.

Liczba kuponów (bądź głosów SMS-owych) od jednego nadawcy może być nieograniczona.

Zapraszamy do oddawania głosów i dziękujemy za życzliwość!

Polecamy

 • PUP Płock
  BIP
  mazovia
  zwiazek-powiatow-polskich
  Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • you_tube
  Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  krus
  SUTW
  Gaz_System
 • ERORENOMA
  PKN Orlen
  Energa
  Bank Zachodni WBK
Stop