Unihokej dziewcząt i chłopców

Zakończyły się finały powiatowe w unihokeju dziewcząt i chłopców. Szkoły podstawowe rywalizowały w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Nowym Miszewie. Dziewczęta swoje zawody rozgrywały w dniu 19 .11.2012. Rywalizacja była niezwykle zacięta, ale zgodna duchem „fair play”. Dwie drużyny uzyskały identyczną liczbę punków, a o zwycięstwie przesądziło bezpośrednie spotkanie między SP Proboszczewice a gospodarzami czyli SP Nowe Miszewo. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. SP Proboszczewice
  2. SP Nowe Miszewo
  3. SP Słubice
  4. SP Radzanowo
  5. SP Nowy Duninów

Chłopcy swoje zawody rozgrywali w dniu 21.11.2012 również w tej samej hali. Mecze dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom i ich opiekunom. Klasyfikacja końcowa:

1. SP Słubice
  2. SP Sikórz
  3. SP Proboszczewice
  4. SP Nowy Duninów
  5. SP Radzanowo
  6. SP Bulkowo

Sędzią głównym zawodów był pan Paweł Bogiel. Należą się słowa uznania za dobra organizację i sprawne sędziowanie zawodów. Gimnazjaliści swoje zawody rozgrywali na hali sportowej przy Gimnazjum w Bulkowie. Osobą odpowiedzialną za organizację zawodów i wzorowe sędziowanie był pan Jan Pacholski. Dziewczęta rywalizowały w dniu 26.11.2012. Klasyfikacja końcowa tego turnieju:

1. G Nowe Miszewo
  2. G Proboszczewice
  3. G Nowy Duninów
  4. G Bielsk
  5. G Bulkowo

Chłopcy rywalizowali w dniu 28.11.2012 w tej samej hali. Klasyfikacja końcowa:

1. G Nowy Duninów
  2. G Radzanowo
  3. G Słubice
  4. G Proboszczewice
  5. G Nowe Miszewo
  6. G Bielsk

Zwycięzcy każdego turnieju będą reprezentowali nasz powiat na kolejnym etapie rozgrywek, jakim są zawody międzypowiatowe. Życzymy powodzenia.