Finały powiatowe w koszykówce

Zakończono powiatowe rozgrywki w koszykówce dziewcząt i chłopców. Dziewczęta ze szkół podstawowych rywalizowały w hali sportowej przy Zespole Szkół w Drobinie. W finałowym turnieju spotkały się 3 najlepsze zespoły. Klasyfikacja końcowa:

1. SP Łęg Probostwo

2. SP Bulkowo

3. SP Bielsk

Chłopcy natomiast rywalizowali w Słupnie. W finale powiatowym wystąpiły tylko 2 szkoły, gdyż trzeci z finalistów miał problemy z dojazdem. Kolejność przedstawia się następująco:

1. SP Słupno
  2. SP Bielsk

Dziewczęta z gimnazjów również rywalizowały w gościnnej hali w Drobinie. Mecze stały na wysokim poziomie, tak więc emocji sportowych nie zabrakło. Klasyfikacja końcowa:

1. G Łęg Probostwo
  2. G Bielsk
  3. G Bulkowo
  4. G Słupno

Ostatni z koszykarskich finałów, który zawsze wzbudza największe emocje , finał chłopców z gimnazjum rozegrano tak jak i chłopców ze szkół  podstawowych w Słupnie. Po wielu interesujących meczach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. G Bielsk
  2. G Słupno
  3. G Nowy Duninów
  4. G Łęg Probostwo
  5. G Słubice

Zwycięzcy każdego finału będą reprezentowali nasz powiat na kolejnym szczeblu rozgrywek – na zawodach międzypowiatowych. Życzymy udanych występów.