Halowa piłka nożna – finały powiatowe

Zakończono turnieje finałowe w halowej piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych i z gimnazjów.

Chłopcy ze szkół podstawowych rywalizowali w hali Wyszogrodzie. W finale spotkało się 5 najlepszych drużyn. Młodzi piłkarze walczyli z wielką ambicją i zaangażowaniem. Na boisku nikt się nie oszczędzał. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Proboszczewice
  2. Bulkowo
  3. Drobin
  4. Słubice
  5. Radzanowo

Gimnazjaliści rywalizowali w gościnnej hali w Drobinie. Większość meczy stała na wysokim poziomie. Młodzi piłkarze grali z dużym zaangażowaniem, nikt się nie oszczędzał, ale zgodnie z duchem „fair play”. Klasyfikacja końcowa:

1. Nowy Duninów
  2. Mała Wieś