Tenis stołowy – finały powiatowe

W gościnnej hali w Wyszogrodzie już kolejny raz z rzędu rozegrano finały powiatowe w tenisie stołowym. Najpierw w dniu 08.01.2013 rywalizowali reprezentanci szkół podstawowych.  Wszystkim meczom towarzyszyły duże emocje i zainteresowanie kibiców. Zwycięzcy będą reprezentowali powiat płocki na kolejnym szczeblu rozgrywek – na zawodach międzypowiatowych. Kolejność w grupie dziewcząt:

1. Ciachcin
  2. Słubice
  3. Kobylniki
  4. Blichowo

W grupie chłopców kolejność była następująca:

1. Blichowo
  2. Rębowo
  3. Brudzeń
  4. Ciachcin

Gimnazjaliści rywalizowali następnego dnia tj. 09.01.2013. tym rozgrywkom również towarzyszyło duże zainteresowanie. Klasyfikacja końcowa w grupie dziewcząt:

1. Słubice
  2. Radzanowo
  3. Ciachcin
  4. Wyszogród

Klasyfikacja końcowa w grupie chłopców:

1. Ciachcin
  2. Radzanowo
  3. Wyszogród
  4. Słubice

Wszystkim uczestnikom finałów należą się słowa uznania za piękną sportową walkę, a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych