Siatkarskie finały

Zakończono rozgrywki w piłce siatkowej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szkoły podstawowe rywalizowały w mini piłce „3” i „4”. Mini piłka siatkowa „3” dziewcząt odbyła się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Starej Białej. Klasyfikacja końcowa:

1. Maszewo Duże
  2. Słupno
  3. Bielsk

Chłopcy rywalizowali w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Słupnie. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

2. Łąck
  3. Proboszczewice
  4. Bielsk

Ich starsi koledzy i koleżanki rywalizowali w mini piłce siatkowej „4”. Rozgrywki dziewcząt odbywały się w hali przy Szkole Podstawowej w Słupnie. Wyniki sportowej rywalizacji przedstawiają się następująco:

2. Bielsk
  3. Gąbin
  4. Mała Wieś
  5. Maszewo Duże

Chłopcy rywalizowali w hali przy Szkole Podstawowej w Drobinie. Klasyfikacja końcowa:

2. Dobrzyków
  3. Drobin
  4. Bielsk
  5. Łąck

Gimnazjaliści rywalizowali już w „prawdziwą” piłkę siatkową. Dziewczęta rywalizowały w hali sportowej przy Gimnazjum w Słupnie. Wyniki końcowe:

2. Brudzeń
  3. Bielsk
  4. Mała Wieś
  5. Gąbin
  6. Łąck

Chłopcy rywalizowali w hali sportowej przy Gimnazjum w Bielsku. Klasyfikacja końcowa:

1. Bielsk
  2. Słupno
  3. Proboszczewice
  4. Blichowo
  5. Nowy Duninów
  6. Dobrzyków

Zwycięzcy finałów powiatowych będą reprezentowali powiat płocki na zawodach międzypowiatowych. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia.