Powiatowe finały w piłce nożnej

Zakończono rozgrywki w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta  ze szkół podstawowych rywalizowały na boisku przy Zespole Szkół w Maszewie Dużym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. SP Maszewo
  2. SP Drobin
  3. SP Gąbin
  4. SP Słubice
  5. SP Radzanowo
  6. SP Łętowo

Chłopcy ze szkół podstawowych rywalizowali na obiektach sportowych przy Zespole Szkół w Starych Proboszczewicach. Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji uzyskano następujące wyniki:

1. SP Stare Proboszczewice
  2. SP Brudzeń
  3. SP Gąbin
  4. SP Słubice
  5. SP Bulkowo
  6. SP Mała Wieś
  7. SP Rogozino

Swoje zmagania zakończyli również gimnazjaliści. Dziewczęta w tej grupie wiekowej rywalizowały na boisku przy zespole Szkół w Drobinie. Klasyfikacja końcowa:

1. G Drobin
  2. G Bielsk
  3. G Bodzanów
  4. G Nowy Duninów

Chłopcy rywalizowali na boisku Gimnazjum w Bielsku. Wyniki końcowe rywalizacji w grupie chłopców przedstawiają się następująco:

1. G Nowy Duninów
  2. G Mała Wieś
  3. G Bielsk
  4. G Łąck
  5. G Siecień
  6. G Nowe Miszewo

Trzymamy kciuki za zwycięzców na zawodach międzypowiatowych, a  później być może wojewódzkich. Pozostałym zespołom składamy gratulacje za dotarcie do finałów powiatowych.