Finał rozgrywek w cztery ognie mieszane

W dniu 28 maja 2013r odbyły się ostatnie zawody sportowe w bieżącym roku szkolnym, zaliczane do współzawodnictwa sportowego szkół. Był to finał powiatowy w cztery ognie mieszane, który odbył się w Nowym Miszewie. Dzięki życzliwości p. Dyrektor Szkoły oraz zaangażowaniu nauczycieli impreza przebiegła bardzo sprawnie w przyjacielskiej sportowej atmosferze. Klasyfikacja końcowa:

1. Nowe Miszewo
  2. Nowy Duninów
  3. Dzierżanowo

A teraz po trudach nauki i ciężkich zmaganiach na arenach sportowych życzymy uczniom i nauczycielom udanych wakacji. A od września znów rozpoczynamy szlachetną sportową rywalizację.