Finały siatkarskie w gimnazjach

Rozegrano finały w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w gimnazjach. Dziewczęta rywalizowały w hali sportowej przy gimnazjum w Słupnie. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Słupno
  2. Drobin
  3. Proboszczewice
  4. Mała Wieś
  5. Gąbin
  6. Łąck

Chłopcy rywalizowali w hali sportowej przy gimnazjum w Bielsku. Rywalizacja była równie wyrównana i zacięta. Wyniki końcowe są następujące:

1. Słupno
  2. Blichowo
  3. Łąck
  4. Gąbin
  5. Bielsk

Gratulacje dla wszystkich uczestników finałów, a zwycięskiemu gimnazjum w Słupnie życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych.