Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej po raz pierwszy w Staroźrebach

 

W dniu 19 marca 2014 r. rozgrywki corocznej Powiatowej Licealiady w halowej piłce nożnej chłopców odbyły się po raz pierwszy w Staroźrebach, na oddanej przed rokiem do użytku hali widowiskowo-sportowej.  Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół im. Jana Pawła II.

W rozgrywkach brały udział drużyny ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Płocki.  Turniej rozegrano według zasady każdy z każdym.

Wyniki końcowe rywalizacji przedstawiają się następująco:

  1. ZS im. Jana Pawła II w Staroźrebach
  2. ZS im. Leokadii Bergerowej w Płocku
  3. ZS im. St. Staszica w Gąbinie
  4. ZS im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie

Zawody odbyły się w duchu sportowej rywalizacji, przy radosnym dopingu staroźrebskich licealistów wspieranych przez miejscowych gimnazjalistów. Podkreślić należy, że gospodarze turnieju byli bezkonkurencyjni. Wygrali wszystkie mecze i z dumą i satysfakcją odebrali pamiątkowy puchar Starosty Płockiego, który wręczyła Pani Danuta Żelechowska – dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Staroźrebach.

Wszystkie mecze sędziowali panowie: Tomasz Karpiński i Kamil Szpeflik. Obaj są absolwentami staroźrebskiego Liceum i członkami miejscowego LKS „Świt” Staroźreby.

Po zakończeniu turnieju gospodarze zaprosili gości na pączki i zimne napoje.

Opracowanie:
Beata Zembrzycka – nauczyciel wychowania fizycznego
w ZS im. Jana Pawła II w Staroźrebach

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.