Wyniki powiatowych finałów w piłce ręcznej

Zakończyli swoje zmagania młodzi piłkarze ręczni. Dziewczęta ze szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowały w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drobinie. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

Szkoły Podstawowe – dziewczęta

1. Proboszczewice
  2. Łęg Probostwo
  3. Bulkowo
  4. Gąbin
  5. Słubice
  6. Radzanowo

Gimnazja – dziewczęta

1. Łęg Probostwo
  2. Proboszczewice
  3. Słubice
  4. Gąbin
  5. Bulkowo
  6. Nowe Miszewo

Chłopcy ze szkół podstawowych rywalizowali w hali sportowej przy gimnazjum w Gąbinie. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

Chłopcy – szkoły podstawowe

1. Proboszczewice
  2. Słubice
  3. Łęg Probostwo
  4. Radzanowo
  5. Dobrzyków

Natomiast chłopcy z gimnazjum rywalizowali w Zespole Szkół w Radzanowie w niedawno oddanej  do użytku pięknej  hali sportowej. Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy - gimnazja

1. Słubice
  2. Łąck
  3. Łęg Probostwo
  4. Proboszczewice
  5. Radzanowo
  6. Bulkowo

Dla wszystkich uczestników turniejów finałowych należą się słowa uznania za piękną sportową walkę, a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych i dalej na wojewódzkich.