Finał czwórboju lekkoatletycznego szkół podstawowych

W dniu 21 maja  na szkolnym stadionie w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie odbył się finał powiatowy czwórboju  szkół podstawowych dziewcząt i chłopców. Startowało 14 drużyn.  Za prawidłowy przebieg imprezy i sędziowanie poszczególnych konkurencji byli odpowiedzialni nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół. Sędziom, organizatorom należą się duże słowa uznania za ich pracę. Wyniki klasyfikacji końcowej dziewcząt:

1. SP Bulkowo

2. SP Maszewo Duże