Powiatowe finały koszykówki w kategorii szkół gimnazjalnych

Finał powiatowy w koszykówce dziewcząt rozegrano na w dniu 02 grudnia w gościnnej hali MOSiR w Drobinie. W finale spotkało się 5 zespołów. Po emocjonujących meczach wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

1. Łęg Probostwo
  2. Bulkowo
  3. Słupno
  4. Bielsk
  5. Słubice

Chłopcy swój finał rozegrali  w dniu 08 grudnia w hali sportowej w Słupnie. Mecze dostarczyły wielu emocji zarówno trenerom jak i zawodnikom. Trzymały w napięciu do końca. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1. Słupno
  2. Bielsk
  3. Łęg Probostwo
  4. Mała Wieś
  5. Słubice
  6. Gąbin

Gratulacje i słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych.