Halowa piłka nożna

Rozegrane zostały finały powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców w szkołach podstawowych i w gimnazjach. Po raz pierwszy  w historii Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się również turnieje finałowe w halowej piłce nożnej dziewcząt. Chłopcy ze szkół podstawowych grali w hali MOSiR w Drobinie natomiast dziewczęta grały w hali przy Szkole Podstawowej w Starej Białej. Wszystkie mecze dostarczyły wielu emocji i niezapomnianych wrażeń, szczególnie mecze dziewcząt. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:

Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa w Drobinie
  2. Szkoła Podstawowa w Dobrzykowie
  3. Szkoła Podstawowa w Starej Białej
  4. Szkoła Podstawowa w Słubicach
  5. Szkoła Podstawowa w Podgórzu
  6. Szkoła Podstawowa w Radzanowie

Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa w Drobinie
  2. Szkoła Podstawowa w Siecieniu
  3. Szkoła Podstawowa w Gąbinie
  4. Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie
  5. Szkoła Podstawowa w Radzanowie
  6. Szkoła Podstawowa w Wyszogrodzie

Uczniowie z gimnazjów, zarówno dziewczęta i chłopcy rywalizowali w hali MOSiR w Drobinie. Po meczach pełnych dramaturgii  i niespodziewanych rozstrzygnięć klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

Dziewczęta

1. Gimnazjum w Bulkowie
  2. Gimnazjum w Drobinie
  3. Gimnazjum w Gąbinie
  4. Gimnazjum w Radzanowie

Chłopcy

1. Gimnazjum w Wyszogrodzie
  2. Gimnazjum w Słubicach
  3. Gimnazjum w Brudzeniu
  4. Gimnazjum w Bulkowie
  5. Gimnazjum w Gąbinie
  6. Gimnazjum w Starych Proboszczewicach

Pozostaje pewien niedosyt, że rozgrywki w halowej piłce nożnej kończą się na tym etapie. Nie ma dalszych szczebli rozgrywek. Miejmy nadzieję, że w przyszłości to się zmieni.