Koszykarskie finały szkół podstawowych

Rozstrzygnięte zostały zmagania młodych adeptów koszykówki. Dziewczęta ze szkół podstawowych rywalizowały w hali sportowej ZSO w Bulkowie. Chłopcy natomiast rozegrali swój turniej w hali sportowej przy Gimnazjum w Słupnie.

W kategorii dziewcząt kolejność drużyn przedstawia się następująco:

1. Szkoła Podstawowa w Słupnie
  2. Szkoła Podstawowa w Bielsku i Szkoła Podstawowa w Bulkowie
  3. Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwo

Kolejność ostateczna wśród chłopców:

1. Szkoła Podstawowa w Słupnie
  2. Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwo
  3. Szkoła Podstawowa w Radzanowie
  4. Szkoła Podstawowa w Bielsku

Wszystkim uczestnikom zawodów finałowych należą się słowa uznania za sportową postawę, ducha walki i całkiem spore umiejętności. Zwycięskiej Szkole Podstawowej w Słupnie życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych i być może dalej – wojewódzkich.