Czwórbój lekkoatletyczny

W dniu 12 maja 2016 na stadionie  w Ośrodku Rekreacyjno – Sportowym „Wierzbica” w Starych Proboszczewicach odbyły się finały powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Za organizację i przebieg zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Starych Proboszczewicach. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców, w sumie 14 drużyn. Dzięki zaangażowaniu i dobrej pracy sędziów zawody przebiegały bardzo sprawnie z poszanowaniem zasad fair play.  Emocji nie brakowało do końca, do ostatniej konkurencji. Rywalizacji młodych sportowców zakończyła się następującymi wynikami:

Dziewczęta

1. Szkoła Podstawowa w Bulkowie