Finały powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym

Dnia 17 maja 2017 r. w Centrum Sportowym „Wierzbica” w Proboszczewicach odbyły się finały powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. We wspaniałej, sportowej atmosferze rywalizowali uczniowie sześciu szkół w kategorii chłopców i siedmiu szkół w kategorii dziewcząt. Każda drużyna liczyła 6 zawodników, którzy mieli do pokonania bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m dziewczynki, a chłopcy na 1000 m. Wyniki każdego ucznia wpływały na klasyfikację drużyny. Trzy pierwsze drużyny awansowały do finału międzypowiatowego.

Klasyfikacja dziewcząt:

I – Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach