Zadaj pytanie

Zdjęcie osoby

Starosta Powiatu Płockiego Mariusz Bieniek


czeka na uwagi i sugestie od mieszkańców, wypełnij poniższy formularz i podziel się swoją opinią.

Pytanie


(podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.)

Zostało 2000 znaków do wpisania.

* pole wymagane

Lista odpowiedzi

Szanowny Panie Starosto. Chciałam Pana spytać jak to sie dzieje, ze w Płocku nie ma szkół wyższych(mam na mysli studia magisterskie)poza PWSZ które kształcą jedynie do stopnia licencjata, a władze odrzucają propozycje UW otworzenia filii w Płocku.Młodzi ludzie muszą rozjeżdżac się po Polsce lub kończyć edukację ze względów finansowych, a galerie powstają jedna za drugą. Jaka piekna uczelnia byłaby na miejscu galegii Mosty. Z całym szacunkiem, oczekuje Pana opinii.

11 lutego 2011

Również moim marzeniem jest powstanie Płockiego Uniwersytetu, który stanowiłby centrum intelektualne w mieście i powiecie. Jednak, myślę, że sytuacja nie jest tak zła, jak Pani ją opisuje. Jest filia Politechniki Warszawskiej, Wyższe Seminarium Duchowne i Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica. Mam nadzieję, że choć częściowo zaspokaja to potrzeby edukacyjne mieszkańców Ziemi Płockiej.

Witam. Chciałabym zapytać czy w najbliższym czasie będą wolne miejsca pracy w Starostwie?

09 lutego 2011

Witam

Jak w każdym urzędzie tak i w Starostwie Płockim odbywają się periodycznie nabory na różne stanowiska. Nie planujemy w najbliższym czasie żadnej szeroko zakrojonej rekrutacji do konkretnego wydziału, ale proszę sprawdzać informacje o konkursach na stronie internetowej. Wszystkie, zawsze są z wyprzedzeniem umieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej. Znajdzie tam Pani dokładny opis stanowiska i zakres niezbędnych kwalifikacji do ich objęcia.


Życzę powodzenia

Starosta Płocki

Piotr Zgorzelski


Szanowny Panie Starosto! Zwracam się do Pana z takim oto pytaniem: czy mogę odbyć staż w Starostwie Powiatowym w Płocku? Ukończyłam studia magisterskie (Akademię Obrony Narodowej)na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Mieszkam w Grodkowie k.Sierpca i szukam pracy w tym zakresie. Posiadam doświadczenie zawodowe jako pracownik administracyjny.Interesuje mnie zarządzanie kryzysowe. Chcę dalej się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje.Aby przekonać się jakim jestem pracownikiem chciałabym dostać szansę odbycia stażu. DZIĘKUJĘ BARDZO. Pozdrawiam Ilona Kalkowska tel. 516-294-240

11 lutego 2011

Ze względu na ograniczone środki jakimi w tym roku będzie dysponować Powiatowy Urząd Pracy, niestety przez najbliższe miesiące Starostwo Płockie nie może przyjąć nowych stażystów.

Witam Jestem mieszkanką Strzemeszna i chcę zapytać w którym roku zostanie ukończona budowa drogi powiatowej nr 2986W. W 2009r. została położona nawierzchnia na dość długim odcinku tej drogi, lecz pozostał ponad 2 km zakres który jest dla nas mieszkańców Strzemeszna jak i sąsiednich miejscowości bardzo ważny. Szczególnie jesienią, zimą i wiosną tym właśnie odcinkiem nie jesteśmy w stanie podróżować. Są to tereny uciążliwe dla pieszych, rowerzystów i podróżujących samochodem. W naszej okolicy jest bardzo ładny krajobraz, lecz funkcjonować w dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko. Wiele osób pracuje, jak i się uczy w Płocku. Bywają dni, że nie mamy możliwości dojazdu do swoich miejsc pracy i nauki.Proszę o odpowiedź w którym roku budżetowym zostanie zrealizowane zadanie budowy ostatniego odcinka drogi powiatowej nr 2986W? Pozdrawiam Mariola - mieszkanka Strzemeszna

11 lutego 2011

W odpowiedzi na zapytanie mieszkanki Strzemeszna w sprawie dotyczącej
dokończona budowy drogi powiatowej nr 2986W Gąbin – Strzemeszno, uprzejmie
informuję, iż sporządzany jest plan budowy, przebudowy i remontu dróg
powiatowych na lata 2011 – 2014. W związku z czym na dzień dzisiejszy nie
można określić konkretnego roku budżetowego wykonania przedmiotowego zadania.

Natomiast nierówności i ubytki w nawierzchni charakterystyczne dla okresu
jesienno – zimowego będą usuwane w ramach posiadanych środków finansowych na bieżące utrzymanie dróg przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Polecamy

 • PUP Płock
  BIP
  mazovia
  zwiazek-powiatow-polskich
  Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • you_tube
  Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
  Pożyczka-na-innowacje-z-PARP
  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  krus
  SUTW
 • Gaz_System
  ERORENOMA
  PKN Orlen
  Energa
  Bank Zachodni WBK
Stop