Komunikat dot. publicznego transportu zbiorowego

W dniu dzisiejszym Rada Powiatu przyjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy z operatorem na świadczenie usług na linii komunikacyjnej w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

Z dniem 2 września dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu Starosty Płockiego mieszkańcy Gminy Słubice będą mogli dojechać do miasta Płocka komunikacją publiczną. Linia ta obsługiwała będzie również Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Górach.

Rozkład jazdy dostępny na stronie Starostwa Powiatowego w Płocku zakładka „Transport Zbiorowy Osób Powiatu Płockiego”.