Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych w powiecie płockim - zmiana zadania

ZMIANA ZADANIA W RAMACH  AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ

W projekcie przewidziano do realizacji:

- warsztaty z psychologiem tj. trening komunikacyjny, których celem jest podniesienie kompetencji interpersonalnych i społecznych 45 uczestników projektu wraz z otoczeniem (łącznie dla 90 osób),

piknik integracyjny, którego celem jest zwiększenie integracji społecznej osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym dla 45 uczestników projektu wraz z otoczeniem (łącznie dla 100 osób),

w związku ze zmianami w projekcie zrezygnowano z organizacji forum dla osób z niepełnosprawnością na rzecz przeprowadzenia indywidualnego poradnictwa psychologicznego (terapia psychologiczna z elementami coachingu) dla 17 wychowanków pieczy zastępczej i 8 osób z niepełnosprawnością.

Zmiana zadań w harmonogramie zadaniowym projektu prezentującym główne etapy projektu:

• Działania rekrutacyjne
  • Opracowanie ścieżki reintegracji
  • Warsztaty podnoszące kompetencje interpersonalne i społeczne oraz zawodowe
  • Kursy i szkolenia zawodowe
  • Piknik integracyjny
  • Indywidualne poradnictwo psychologiczne, zmieniono zadanie polegające na organizacji forum osób z niepełnosprawnością na rzecz przeprowadzenia indywidulanego poradnictwa na rzecz uczestników projektu
  • Warsztaty z autoprezentacji
  • Trening umiejętności komunikacyjnych
  • Panel konsultacyjno-doradczy, wprowadzono modyfikację nazwy zadania
  • Wypłata świadczeń i zwrot kosztów dojazdu, wprowadzono nowe zadanie do projektu

Wprowadzone zmiany w projekcie wymagały wydłużenia okresu jego realizacji od 01.01.2017 r. do 31.03.2018 r.

Pozostałe informacje dot. projektu nie ulegają zmianie.