„Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego, przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy na Mazowszu – Projekt BW”

Źródło finansowania:

Priorytet I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu,

Działanie 1.7 Promocja Gospodarcza

Wartość projektu PLN: 2 106 685

Wkład Powiatu: 274 785

Wnioskowana dotacja: 1 831 900

Realizacja projektu:

Planowana realizacja projektu:

Liderem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Projekt realizowany przy współudziale samorządów gminnych, powiatowych i woj. mazowieckiego.

Całkowita wartość projektu – 180 mln, w tym:

dotacja unijna 153 mln